(0312) 354 84 58
otobilya@otobilya.com.tr
10325
SKF Group
Rulman, Keçe, Yağ ve Mekatronik Üreticisi Göteborg, İSVEÇ

SKF 1907’den bu yana önde gelen bir global teknoloji sağlayıcısı olmuştur. Şirketin temel gücü sürekli olarak yeni teknolojiler geliştirebiliyor olması ve bunları müşterilerine rekabetçi avantajlar sunan ürünler üretmek için kullanmasıdır.

Bunu 40’ı aşkın endüstriye dair pratik deneyimlerimizi SKF teknoloji platformlarındaki bilgimizle birleştirerek başarıyoruz: rulmanlar ve üniteler, keçeler, mekatronik, servisler ve yağlama sistemleri. Başarımız bu bilgiye, çalışanlarımıza ve SKF Yaklaşımlarına olan bağlılığımıza dayanmaktadır.

Web Sitesini Görüntüle
10330
NTN SNR
Rulman, lineer modül, makara ve süspansiyon üreticisi Osaka, JAPONYA

NTN SNR EUROPE ürünlerini kendisi tasarlayıp üreten; rulman, sabit hız bağlantıları, doğrusal modüller, dağıtım silindirleri, süspansiyon parçaları ve ilgili eğitim ve hizmetler için dünya lideri bir kuruluştur.

Web Sitesini Görüntüle
10333
Gates
Kayış Tahrik Sistemleri ve Hortum Üreticisi Denver, USA

Merkezi Denver’da (ABD) bulunan Gates Corporation, endüstriyel, hidrolik, zirai ve otomotiv uygulamalarında yüksek teknoloji ürünü kauçuk kayışlar ve hortumların önde gelen üreticisidir. Gates yalnızca tüm önemli otomobil ve makine üreticilerine değil, aynı zamanda yedek parça pazarına da tedarikte bulunmaktadır. Otomotiv imalatı, nakliyat, tarım, madencilik, inşaat, ofis ekipmanı, bilgisayar teknolojisi ve gıda işlemleri hizmet verdiği başlıca endüstri alanlarıdır.

Web Sitesini Görüntüle
10337
Optibelt GmbH
Güç aktarma kayışları Höxter , ALMANYA

Armtz Optibelt yüksel performanslı güç aktarma kayışlarının lider üreticilerinden biri olarak anılmaktadır.

Optibelt ürünleri hiçbir risk olmadan dayanıklılık ve kalitenin gerektiren otomotiv alanında  makine mühendisliği, tarımsal mühendislik sektöründe ve ev aletleri  sektöründe kullanılmaktadır.

Web Sitesini Görüntüle
10340
Continental Contitech
Güç aktarma kayışları Hanover, ALMANYA

ContiTech dünyanın en büyük endüstri uzmanlarından biridir. Kendi müşterileri önemli endüstrilerdedir. Örnek olarak; makine ve tarım mühendisliği, madencilik, tarım endüstrisi ve otomotiv sanayisidir. Ortalama 46,000 çalışanı ile, kendi gelişimini ve ürünler için materyal uzmanlarını kauçuktan, plastikten, polyamitten , metalden, kumaştan, elektronik parçalar ile yapılmış sistemleri bireysel servis ile bu materyalleri birleştirmek için kullanmaktadır.

ContiTech işlevsel ve tasarım yönelimli yaşam çözümleri sunmaktadır ve her zaman iyi ve doğru şekilde kendi köklerinin ötesinde bir kauçuk ürünler üreticisi olarak  müşteri dostu ve çevre dostu cevaplar aramaktadır.

Web Sitesini Görüntüle
10343
Schaeffler Group
Gergi rulmanları, Şanzuman rulmanları ,Triger seti , Debriyaj ve Volant seti Herzogenaurach, ALMANYA

Schaeffler Grup uluslararası otomotiv ve sanayisel bir tedarikçidir. Yüksek kalite, üstün teknoloji ve son derece yenilikçi ruhu devam eden şirket başarasını şekillendirmiştir. Yüksek hassasiyet birleşenleri ve sistem motoru, şanzuman ve şaşe parçalarını , çok sayıdaki sanayi uygulamalarında masuralı ve düz yataklı rulmanlardaki işlemler kadar sunmaktadır. Schaeffler Grup “Yarın için Hareketliliği” önemli bir derecede çoktan şekillendirmiştir.

Web Sitesini Görüntüle
10421
Corteco
Yağ Keçesi ,Conta , Yataklama ve Kasnak Hirschberg, ALMANYA

Corteco Bağımsız Satış Sonrası Otomotiv Pazarı’na liderlik yapan yedek parça tedarikçilerden biridir. Uluslararası Freudenberg Grup üyesi olarak, 20,000 çeşidin üzerinde OEM(Orijinal Ürün Üreticisi)  kalitesinde ürün tedarik etmekteyiz. Bağımsız teknik servisler Corteco’nun yedek parçalarına güvenmektedir. Bu yüzden Freudenberg tarafından yapılan orijinal kaliteden faydalanmaktadırlar.

Web Sitesini Görüntüle
10422
FTE automotive
Debriyaj ve Fren sistemleri Ebern, ALMANYA

FTE  Grup otomotiv sektöründe  gelişim ve aktarma sistemleri üretimi sektörü ve fren sistemleri parçalarında işi bilen bir ortağınızdır. Şirket  dünya çapında tüm önemli kıtalarda yer almaktadır ve dünya çapında binek araçlar ve ticari araçların OE- (Orijinal Parça) tedarikçisidir.

Web Sitesini Görüntüle
10425
Turbo Bearings Private Limited
Rulman Gujarat, HİNDİSTAN

Turbo rulmanları Uluslararası pazarda olduğu kadar Hindistan’da mükemmel bir kabullenilebilir perfomansa sahiptir. Kaliteli ham madde kullanarak ve ileri teknoloji CNC makineleri ile uyguladığımız en son üretim teknolojisiyle ürünlerimizde en iyi kaliteyi sürdürmekteyiz. Fabrikamızda sürekli araştırma ve gelişim çalışmalarıyla kendi ürün kalitemizi geliştirmekteyiz.

Rulmanlarımız Çeşitli O.E( Orijinal parça ) hafif ticari ve ağır vasıta üreticileri , binel araç üreticileri ve üç tekerlekli araçlar, Traktörler  ve genel mühendislik ürünlerinde iyi şekilde uygulanmaktadır.

Web Sitesini Görüntüle
10424
NIS Bearings
Rulman SİNGAPUR

NIS Rulmanları ilk olarak gelişen marketin yüksek seviye taleplerini, iyi kalite ve uygun maliyetli rulmanlar ile karşılamak için Aralık 2001’de Singapur’da kurulmuştur. Bundan sonra, NIS Rulmanları çözüm odaklı ürünleri uluslararası müşteri tabanına sunarak Asya’da lider rulman üreticisine dönüşmüştür.

Web Sitesini Görüntüle